Svatební víno

Víno na svatbu bez starostí

Máme pro vás pestrou nabídku jedinečných vín, která nezklamou ani náročného hosta. Je pro nás samozřejmostí, že nespotřebované víno můžete vrátit, pokud se tak předem dohodneme.

Víno s vlastní etiketou 

Víno s vaší etiketou je ideální forma dárku. Stačí, když nám dodáte svou představu, my etiketu navrhneme včetně grafiky, nebo použijeme váš vlastní nápad. Můžeme také zachovat původní etiketu vína a doplnit ji pouze nálepkou. Třeba ve tvaru medaile s vaším logem.

Pomůžeme vám zvolit svatební etiketu s vašimi jmény a datem svatby. Nabízíme také několik variant designu etikety nebo potisku na láhev.

Víno s visačkou

Vaše visačka se svatebním logem na dárkovém víně dle vaší představy. Vybrat si můžete jednoduchou visačku či otevírající visačku různých formátů.

Víno v dárkové tašce či krabici

Láhev vína můžeme vložit do dárkové tašky, kterou ozdobíme razítkem nebo nálepkou s vaším logem. Druhá, luxusnější varianta je dárková krabice s razítkem či nálepkou s vaším logem. Dárková krabice má styl a skvěle spojí dárkové kvalitní víno s vaší značkou. Každé, i nejjednodušší balení chrání dárek před poškozením, lépe a bezpečněji se s ním manipuluje. Všechny možnosti výše se dají kombinovat.

DSC00111-2C81470B6-34C1-4EC6-8073-08221461B53EDSC00108-2

 

Neváhejte a zašlete nám svojí poptávku, pomocí kontaktního formuláře:

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: